2019Co se děje v centru

Kariéra – Sociální pracovník/ce

Pracovní pozice je již obsazena, děkujeme všem za projevený zájem.

Centrum sociálních služeb v Lysé nad Labem je nezisková organizace poskytující sociální služby. Mezi sociální služby, které poskytuje, patří sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi, terénní programy a azylový dům pro muže. Cílem jednotlivých sociálních služeb je zabránit prohlubování sociálního vyloučení a nepříznivé sociální situace uživatele a podpořit jej v získání takových dovedností, aby se zpět zařadil do společnosti.

Náplň práce

  • Přímá práce s klienty
  • Vedení klientské dokumentace
  • Práce na tvorbě metodických materiálů
  • Spolupráce s místními institucemi
  • Účast na vzdělávacích akcích a školeních
  • Podpora rozvoje jednotlivých sociálních služeb organizace

Požadujeme

– odbornou způsobilost pro výkon povolání sociálního pracovníka dle zákona č. 108/2006 Sb.

– praxe v sociálních službách výhodou

– sociální cítění, smysl pro organizaci

– samostatnost, komunikační dovednosti, spolehlivost a zodpovědnost

– odolnost vůči stresu

– znalost práce na PC (word, excel, atd.)

– trestní bezúhonnost

– řidičský průkaz typu B výhodou

– nutná dobrá orientace v systému sociálního zabezpečení

– základní znalost v dluhové problematice vítaná (např. exekuční a insolventní řízení)

Nabízíme

  • Zázemí poměrně mladé organizace
  • Odborný růst
  • Nástup od března 2019
  • Plat 20.000,- Kč – 30.000,- Kč/měs.

Komentáře